انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت جی پی تی پلانت نیز یکی از سایت های قدیمی در عرصه سایت های کلیکی میباشد این وبسایت از سال 2010 شروع به کار کرده است و تا به امروز هیچگونه مشکلی در پرداخت درآمد به کاربران خود نداشته است. سایت Gptplanet آپگرید های کوتاه مدت و البته ارزانی را ارائه میدهد و شما برای سقف داشتن دایرکت ریفرال هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و تا سقف 6000 رنت ریفرال میتوانید داشته باشید.

شیوه کسب درآمد از ریفرال ها در این سایت نسبت به سایت های دیگر تفاوت دارد به این شکل که برای هر کلیک زیر مجموعه مبلغ مشخصی تعیین نشده است. شما در عضویت استاندارد 10 درصد از درآمدی که ریفرال هایتان بدست می آورند را کسب خواهید کرد و این مقدار در عضویت نهایی که گولد پلاس میباشد به 100 درصد خواهدرسید. سایت جی پی تی پلانت تا کنون بیش از 900000 دلار پرداختی داشته است.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت جی پی تی پلانت تنظیم شده است.

حداقل برداشت1$
بیشترین کاربرانهند – ونزوئلا – ایران
انتظار پرداخت24 ساعت
ارزش کلیک0.001 الی  0.01 $
تعداد تبلیغات+ 20
پرداخت بهPayza – PayPal, – Perfect Money – Bitcoin
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2010
میانگین کلیک ریفرال2
ارزش کلیک ریفرالDR & RR : 10% UP TO 100%
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1500$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات