انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت اسکارلت کلیکز در سال 2009 شروع به فعالیت کرد و یکی از سایت های قدیمی در زمینه پرداخت به ازای کلیک یا همان PTC میباشد. شیوه کسب درآمد از ریفرال ها در این سایت نسبت به سایت های کلیکی دیگر تفاوت دارد و به این شکل میباشد که برای هر کلیک زیر مجموعه مبلغ مشخصی تعیین نشده است و شما در عضویت استاندارد 40 درصد از درآمدی که ریفرال هایتان بدست می آورند را کسب خواهید کرد.

این مقدار در عضویت نهایی که دیاموند میباشد به 100 درصد خواهد رسید. درسایت Scarlet-Clicks  شما هیچ محدودیتی برای جذب دایرکت ریفرال نخواهید داشت. کاربران در عضویت رایگان  حداکثر 200 ریفرال اجاره ای  را میتوانند داشته باشند در حالی که کاربران با عضویت های ارتقا یافته می توانند بسته به عضویتشان، بین 200 تا 8000 زیر مجموعه اجاره ای داشته باشند. هزینه برای بازیابی یا همان تعویض ریفرال ها در عضویت رایگان 0.04 دلار است در حالی که در عضویت های پولی بین 0.02 تا 0.04 دلار بسته به نوع عضویت خود پرداخت می کنند.

درخواست های پرداخت نیز حداکثر ظرف 7 روز به حساب می آید. مهم است که توجه داشته باشید که شما نمی توانید درآمد خود را با حساب Bitcoin یا PerfectMoney خود، اگر  پولی توسط آنها به سایت Scarlet-Clicks  واریز نکردید برداشت کنید. فقط کاربرانی که از طریق روش های پرداخت به حساب Scarlet-Clicks خود ارسال می کنند، مجاز به برداشت درآمد از آن حساب ها می باشند.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت اسکارلت کلیکز تنظیم شده است.

حداقل برداشت2$
بیشترین کاربرانهند – ایران – ایتالیا
انتظار پرداختچند ساعت
ارزش کلیک0.001  $
تعداد تبلیغات+ 30
پرداخت بهPayza – Payeer –  Perfect Money – Bitcoin
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2009
میانگین کلیک ریفرال2
ارزش کلیک ریفرالDR & RR : 40% UP TO 100%
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1500$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
28 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات