مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
ارسال پول

آموزش انتقال پول در سایت پرفکت مانی

نحوه انتقال پول را در سایت پرفکت مانی بیاموزید و ویژگی های آن را برای تراکنش های امن و راحت بررسی کنید و مراحل گام به گام انتقال پول را در سایت پرفکت مانی کشف کنید. ویژگی‌ها و مزایای مختلف پرفکت مانی، از جمله انتقال سریع و راحت پول، اقدامات امنیتی پیشرفته، و گزینه‌های تامین مالی انعطاف‌پذیر را کاوش کنید.

در این آموزش مراحل ارسال یا انتقال پول در سایت پرفکت مانی از حساب خود به حساب شخص دیگر را بصورت کامل و تصویری مشاهده خواهید کرد. ابتدا بعد از ورود به حساب خود وارد بخش ارسال پول میشویم،برای اینکار از منوی حساب بر روی گزینه Send Money کلیک میکنیم.

آموزش واریز پول در پرفکت مانی

در صفحه بعدی توضیح داده شده است که حداقل میزان پول برای انتقال 0.01 برای دلار و یورو میباشد و برای انتقال طلا نیز این حد نیاز معادل 10 دلار میباشد. در این مرحله شما باید کیف پولی را که میخواهید از آن برای دیگران پول ارسال کنید را انتخاب کنید. در صورتیکه در کیف پول های شما اعتبار وجود داشته باشد در جلوی آن 4 روش انتقال وجه نمایش داده میشود. هر یک از این روش ها کاربرد های متفاوت دارد اما وظیفه همه آنها انتقال پول برای شخص یا حساب شخص دیگر میباشد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید.

روش تک پرداخت

گزینه اول Single Payment که به معنی پرداخت تک میباشد که در این مطلب به آموزش مراحل آن پرداخته شده است.

روش پرداخت به ایمیل

گزینه دوم Payment to Email به معنی پرداخت به ایمیل میباشد. این گزینه به شما اجازه میدهد تا بتوانید پول را به آدرس ایمیل کاربران دیگر ارسال کنید مانند سایت پی زا یا پی پال که شماره حساب ها همان آدرس های ایمیل میباشد. همچنین این امکان را فراهم میکند که برای کاربرانی که در سایت پرفکت مانی حساب ندارند پول ارسال کنید که در این حالت برای آن شخص یک لینک خاص برای ثبت نام ارسال میشود که پس از ثبت نام آن مقدار پول بطور کامل و خودکار وارد حسابش خواهد شد.

همچنین بخوانید:  آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام (moneygram)

بطور مثال شما میخواهید پولی را بابت خرید کالا یا خدماتی به شخصی پرداخت کنید اما آن شخص حساب پرفکت مانی ندارد و پرداخت بصورت ووچر را نیز قبول نمیکند زیرا ممکن است به شما بگوید تا من بخواهم بروم در سایت پرفکت مانی حساب باز کنم و آن ووچر را خرج کنم ممکن است شما جای دیگر و زودتر آن را خرج کنید یا به شخص دیگری بدهید. بنابراین بهترین گزینه ارسال به ایمیل میباشد و آن شخص میتواند هر زمان که فرصت کرد ازطریق آن ایمیل خاص در سایت ثبت نام کند و مبلغ بصورت خودکار در حسابی که افتتاح کرده است واریز شود.

روش پرداخت به موبایل

گزینه سوم Payment to Mobile به معنی پرداخت به موبایل میباشد. در این بخش شما بعد از تعیین مقدار پول ،شماره موبایل شخصی را که میخواهید برای آن پول ارسال کنید را وارد میکنید و بعد از انجام مراحل یک ووچر تولید میشود و اطلاعات آن به شماره موبایل شخص مورد نظر ارسال میشود. کاربرد و آموزش ساخت ووچر و نحوه استفاده از آن را میتوانید از طریق لینک زیر مطالعه کنید.

روش پرداخت برنامه ریزی شده

گزینه چهارم Scheduled Paymet به معنی پرداخت برنامه ریزی شده میباشد. به کمک این گزینه میتوانید پرداخت ها و انتقال پول را برنامه ریزی کنید. به این ترتیب که در این بخش یک تقویم قابل مشاهده میباشد که شما میتوانید با کلیک بر روی تاریخ مورد نظرتان جزییات پرداخت یا انتقال را مشخص کنید. بطور مثال میتوانید مشخص کنید در پایان هر ماه مبلغ 10 دلار به چندین شماره حساب بصورت خودکار واریز شود.

ارسال پول در پرفکت مانی

توضیحات لازم در مورد گزینه های انتقال پول داده شده اما پر کاربرد ترین این گزینه ها همان گزینه اول Single Payment میباشد که مراحل آن را در این آموزش با هم دنبال میکنیم. بدین ترتیب برای انتقال پول به حساب شخص دیگر بر روی گزینه Single Payment کلیک میکنیم. در صفحه بعدی شما باید جزییات این انتقال را وارد کنید.

  • در کادر Amount شما باید مقدار پولی را که میخواهید انتقال دهید را وارد کنید.
  • در کادر To Account باید شماره حساب شخص مورد نظر را وارد کنید. (بطور مثال U12345678 ) .
  • در کادر Description میتوانید توضیحاتی را وارد کنید. این توضیحات به همراه رسید انتقال برای شخص گیرنده ارسال میشود(وارد کردن توضیحات اختیاری میباشد)
همچنین بخوانید:  آموزش افتتاح و وریفای حساب اسکریل (Skrill)

در زیر کادر توضیحات دو گزینه وجود دارد. با تیک زدن گزینه Add Payee to my list میتوانید این پرداخت را به لیست پرداخت ها اضافه کنید که در صورت لزوم برای پرداخت مجددا به آن رجوع کنید یا جزییات آن را مشاهده کنید. اجباری در تیک زدن این گزینه نمیباشد و صرفا جنبه گزارش دارد.

اما گزینه دوم کاربرد متفاوتی دارد که البته این گزینه بصورت پیش فرض انتخاب شده نمیباشد و در صورتیکه شما تیک گزینه Add Protection Code را بزنید در پایین 2 گزینه دیگر اضافه میشود که شما باید در کادر های آنها جزییاتی را وارد کنید. Add Protection Code به معنی اضافه کردن کد حفاظت برای انتقال پول میباشد. با استفاده از این گزینه، گیرنده پول بعد از دریافت رسید در حساب خود باید کد حفاظت مخفی را وارد کند تا این انتقال کامل شود و پول به حسابش واریز گردد. اگر گیرنده کد حفاظت را درست وارد نکند، انتقال پس از اتمام دوره حفاظت، به حالت خودکار به حساب انتقال دهنده بازگردانده می شود اما انتقال تا زمانی که دوره حفاظت منقضی نشده باشد، قابل لغو و بازگشت نیست.

بدین منظور شما در صورتیکه بخواهید برای انتقال پول کد حفاظت مشخص کنید باید تیک این گزینه را بزنید و در کادر Protection Code یک رمز را به انتخاب خودتان وارد کنید و در کادر Protection Period مدت زمان دوره حفاظت را انتخاب کنید و یک رقم بین 1 تا 365 که به معنی تعداد روز میباشد را وارد کنید. کاربرد این گزینه بیشتر مناسب انتقال مبالغ زیاد میباشد.

همچنین بخوانید:  آموزش انتقال پول در حساب پی زا

بطور مثال شما میخواهید 1000 دلار یا بیشتر را به حساب شخص دیگری واریز کنید،آن شخص هم به شما از طریق تماس تلفنی شماره حساب خود را بصورت U12345678 داده است. شما برای اینکه خیالتان از این انتقال راحت باشد که نکند شماره حساب را درست نشنیده باشید و نکند این مبلغ به اشتباه به حساب شخص دیگری واریز شود برای انتقال خود کد حفاظت را اختصاص میدهید و بعد از انتقال رمز کد حفاظت را به شخص گیرنده میدهید. بدین ترتیب اگر پول به اشتباه به حساب شخص دیگری رفته باشد بدون کد حفاظت قابل برداشت نیست و بعد از پایان یافتن دوره حفاظت ،پول مجددا به حساب شما برگردانده خواهد شد.

روش انتقال پول در پرفکت مانی

به هر حال بعد از تکمیل جزییات انتقال بر روی گزینه Payment Preview کلیک میکنیم و به مرحله بعد میرویم. در صفحه بعدی جزییاتی که برای انتقال پول وارد کرده اید به شما نمایش داده میشود. این جزییات را چک کنید در صورتیکه اطلاعات درست نبود بر روی گزینه Edit کلیک کنید و جزییات را مجدد ویرایش و اصلاح کنید و در صورتیکه اطلاعات را درست وارد کرده بودید بر روی گزینه Send Money کلیک کنید.

ارسال پول در پرفکت مانی

با کلیک بر روی گزینه Send Money انتقال بصورت کامل انجام خواهد شد و رسید آن به شما نمایش داده خواهد شد. در این رسید مبلغ انتقال و شماره حسابی که پول به آن واریز شده است قابل مشاهده میباشد. همچنین :#Transaction Batch به معنی شماره تراکنش و Timestamp: به معنی تاریخ و زمان انتقال قابل مشاهده میباشد.  

آموزش واریز پول در پرفکت مانی

امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد .

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید