ویژگی Crowdfunding جایگزین Packs در فامیلی کلیکس شد

ویژگی Crowdfunding در حال حاضر در FamilyClix به طور کامل اجرا شده و از امروز قابل استفاده میباشد.

Crowdfunding در واقع یک نوع کمک مالی به یک پروژه یا تامین سرمایه است که با جمع آوری تعداد زیادی پول کم از تعداد زیادی از مردم، و از طریق اینترنت صورت می گیرد. Crowdfunding یک نوع از crowdsourcing یا جمع آوری منابع است. برآورد ها نشان میدهد که استقبال مردم از این نوع سرمایه گذاری بیش از 34 میلیارد دلار بوده است.

این ویژگی نیز اخیرا در سایت فامیلی کلیکس اجرا شده است و مدیران سایت آن را جایگزین بخش Packs که نوعی دیگر از سرمایه گذاری بوده است کرده اند.

در سایت فامیلی کلیکس دیگر فروش سهام کلاسیک یا همان Packs انجام نمیشود اما اگر قبلا شما آنها را داشته باشید، تا زمانی که منقضی شوند، درآمد های حاصل شده از Packs به حساب شما منظور میشود.

ما 7500 دلار برای معادن اتروم جمع آوری می کنیم. برای این ما 200٪ سود را در یک سال تضمین می کنیم. برای مثال، اگر شما با 1000 دلار مشارکت داشته باشید، برای روز 365 روز درآمد 5.47 دلار دریافت خواهید کرد.

اما ویژگی Crowdfunding چگونه کار می کند؟

در کرود فاندینگ شرکت ها اقدام به جمع آوری مبالغ کم از افراد بسیاری میکنند و یک سرمایه کلان جمع آوری میشود و با آن پول جمع آوری شده در بخش های مختلفی سرمایه گذاری میکنند و سود حاصل شده از آن سرمایه گذاری را بین افرادی که در Crowdfunding شرکت کردند تقسیم میکنند.

به عنوان مثال در همین سایت فامیلی کلیکس مدیران آن برای برای خرید ریگ های استخراج ارز اتریوم اقدام به جمع آوری سرمایه کردند تا با جمع آوری 7500 دلار سیستم های استخراج اتریوم را خریداری کنند و درآمد حاصل شده از استخراج اتریوم را با توجه به نسبت سرمایه گذاری افراد بین آنها تقسیم کنند.

البته چون درآمدهای استخراج قابل پیش بینی نیست سایت فامیلی کلیکس درآمد 100 درصدی رو برای سرمایه گذاران این بخش تضمین کرده است.

و مورد دیگر جمع آوری 7500 دلار برای خرید یک ون تویوتا هایس است که سایت فامیلی کلیکس بعد از جمع آوری مبلغ فوق ماشین مورد نظر را خریداری میکنند و آن را برای اجاره در اختیار دیگران قرار میدهند که روزانه 70 دلار درآمد خواهد داشت و این 70 دلار بین شرکت کنندگان Crowdfunding با توجه به نسبت سرمایه گذاریشان تقسیم میشود.

درآمد های  Crowdfunding به صورت روزانه در یک حساب جداگانه برای کاربران منظور میشود و آنها میتوانند سود خود را برداشت کنند.

قوانین برداشت درآمد از ویژگی Crowdfunding متفاوت و بدون محدودیت است یعنی حتی اگر 1000 دلار درآمد هم داشته باشید بدون سقف برداشت میتوانید آن را دریافت کنید حتی اگر عضویتتان استاندارد باشد.

در کل شما میتوانید کل درآمد روزانه خود از Crowdfunding را بدون محدودیت هرچقدر که باشد روزانه بصورت یکجا برداشت کنید.

درآمدها بلافاصله پس از جمع آوری $ 7500 دلار شروع خواهند شد و هر نیمه شب به حساب جداگانه ای واریز خواهد شد که شما میتوانید در همان موقع درخواست برداشت آن را ثبت کنید.

البته تنها محدودیت این قانون حد نصاب 2 دلاری برای برداشت میباشد که شما باید حداقل 2 دلار درآمد کسب کرده باشید تا بتوانید برداشت کنید.

افرادی که از قبل Packs خریداری کرده اند میتوانند از منوی Earn Money به گزینه Packs دسترسی پیدا کنند.

پی نوشت 1:

در این خبر متوجه شدیم که مدیران فامیلی کلیکس علاوه بر اداره سایت خود به کار استخراج ارزهای دیجیتال نیز مشغول هستند و علاوه بر آن آنها یک آژانس توریستی کوچک نیز دارند که برای توسعه این فعالیت ها اقدام به جمع آوری سرمایه از طریق ویژگی Crowdfunding کرده اند.

پی نوشت 2:

ویژگی Crowdfunding میتواند سود خوبی برای شرکت کنندگان آن به همراه داشته باشد، چراکه معمولا فعالیت های پر بازده نیاز به سرمایه های کلان دارند و این نوع سرمایه گذاری ها از عهده افراد بصورت انفرادی بر نخواهد آمد.

به عنوان مثال شما با سرمایه 100 دلار هرگز نمتوانید فعالیتی را آغاز کنید که در طول یکسال به شما سود دو برابری دهد اما اگر 1000 نفر در Crowdfunding صد دلار سرمایه گذاری کنند با جمع آوری 100 هزار دلار میشود فعالیت پر بازده ای راه اندازی کرد و هر یک از سرمایه گذاران سود خوبی بدست بیاورند.

Continue reading

 

پشتیبانی سایت فامیلی کلیکس از دش و داچ کوین

با شروع سال جدید میلادی (2018) سایت فامیلی کلیکس به متدهای پرداخت و دریافت خود ارزهای رمزنگاری شده دش (DASH) و داچ کوین (DOGECOIN) را نیز اضافه کرد.

از این پس شما میتوانید با استفاده از این دو ارز در سایت فامیلی کلیکس پول واریز کنید و در هنگام برداشت درآمد هم درخواست دهید که درآمدتان به این دش یا دوچ واریز شود.

البته سایت فامیلی کلیکس عنوان کرده است که تا دهم ژانویه سال 2018 به سپرده گاری های دش و داچ کوین 20 درصد پاداش میدهد.

به این معنی که اگر بطور مثال شما 100 دش یا داچ کوین را به حساب خود در سایت فامیلی کلیکس بریزید در حساب خرید شما 120 اعتبار افزوده خواهد شد.

همچنین شما در هنگام برداشت از طریق متدهای دش و داچ هیچ کارمزدی را پرداخت نخواهید کرد و واریز درآمدها به این دو ارز بدون کارمزد انجام خواهد شد.

دش (Dash) چیست؟

ارز دش قبلا با عنوان دارک کوین و اکس کوین شناخته می شد

دش یک کریپتو کارنسی سورس باز با مدل peer-to-peer است که بر روی پلتفرم بلاک چین طراحی شده است که ویژگی هایی مشابه بیت کوین را ارائه می دهد و همچنین این ارز دارای قابلیت های پیشرفته مانند تراکنش های بسیار سریع و امن است.

ارز دیجیتالی دش اولین شبکه غیرمتمرکز کاملا خصوصی است.

داچ کوین (Dogecoin) چیست؟

داچ کوین یک کریپتو کارنسی غیرمتمرکز است که به سرعت در حال رشد میباشد.

داچ کوین مشابه بیت کوین عمل میکندکه بسیار امن،فوری و کاملا خصوصی قابل استفاده میباشد.

امروزه داچ کوین به دلیل قیمت بسیار پایینی که دارد بیشتر به عنوان پاداش به کاربران وب در ازای تولید مطالب و محتوا پرداخت میشود البته شما می توانید از آن برای خرید کالاها و خدمات نیز استفاده کنید.

همچنین شما میتوانید داچ کوین را براحتی با دیگر ارزهای دیجیتال مبادله کنید.

 

پی نوشت 1:

dash و dogecoin را هم میتوان برای سرمایه گذاری مناسب دانست .

پیش بینی میکنیم دش و داچ کوین در کنار دیگر ارزهای دیجیتال در سال 2028 از رشد خوبی برخوردار باشند.

و انتظار میرود در ماه ژانویه و فوریه 2018 این دو ارز جهش ارزش داشته باشند.

پی نوشت 2:

بی شک ماریا و خوان که مدیران فامیلی کلیکس هستند این پیش بینی را کرده اند و به همین دلیل با اعلام پشتیبانی از این دو ارز کاربران خود را برای سپرده گذاری بوسیله دش و داچ در سایت خود ترغیب میکنند.

Continue reading

اجرای قانون جدید در فامیلی کلیکس

 

از اول دسامبر لازم است تا حداقل 10 آگهی را کلیک کنید تا بتوانید درآمد حاصل از زیرمجموعه ها و اشتراک سرمایه  در روز بعد را در سایت فامیلی کلیکس دریافت کنید.

این درحالی است که پیش از این شما برای کسب درآمد از زیرمجموعه ها و سرمایه گذاری های خود نیازی به کلیک های روزانه نداشتید.

هرچند سایت فامیلی کلیکس قانون های دیگری را برای مجبور کردن کاربران به کلیک کردن نظیر 100 کلیک قبل از هر برداشت اعمال کرده بود.

با این حال باید اجرای این قانون را به فال نیک گرفت و منتظر بازخوردهای آن بود زیرا قبل از این قانون بسیاری از کاربران تمایلی به انجام کلیک های روزانه از خود نشان نمیدادند و به همین دلیل میانگین کلیک زیرمجموعه ها در سایت فامیلی کلیکس کمتراز عدد یک بود.!

پی نوشت :

در کل با اجرای این قانون پیش بینی میشود میانگین کلیک زیرمجموعه ها نیز افزایش یابد.

این روند بطور معمول باید اتفاق بیافتد در غیر این صورت باید به عدم دخالت سایت فامیلی کلیکس بر کنترل کلیک های زیرمجموعه ها شک کرد.

Continue reading
ویژگی های جدید سایت فامیلی کلیکس
همانطور که میدانید در چند روز گذشته چند ویژگی جدید در FamilyClix اضافه شده است.

1. ویژگی اول بخش مزایده است که در مرحله بتا قرار دارد که از دکمه شناوری که با عنوان Continue reading