سایت فری دوج کوین freedoge.co.in

Freedoge.co.in

ثبت نام
سایت های فاست معتبر

معرفی سایت فری دوج کوین

سایت فری دوج کوین freedoge.co.in یک faucet تولید دوج کوین است. سایت freedoge را باید خواهر سایت freebitco دانست. آخرین بررسی وضعیت مربوط به سایت فری دوج که توسط کلیکسوری صورت گرفته است را می توانید در این مطلب مشاهده کنید.
مدیر سایت فری دوج کوین بعد از اینکه موفقیت بسیاری از سایت اول خود یعنی همان فری بیتکوین بدست آورد و سایت و پلن او با استقبال بسیار خوبی از سمت کاربران مواجه شد بعد از گذشت تنها 7 ماه از افتتاح سایت اول خود سایت فری دوج کوین را نیز در ماه می 2014 راه اندازی کرد.
سایت فری دوج کوین نه به سرعت فری بیتکوین اما با سرعت نسبتا خوبی رشد کرد و کاربران بسیاری را رفته به رفته به خود جذب کرد و در زمان معرفی این وبسایت در کلیکسوری بیش از 3.330.000 هزار کاربر در سایت فری دوج کوین ثبت نام کرده اند و سرعت رشد این سایت در روز، چیزی بیش از 1500 عضو جدید میباشد.
همه چیز در سایت فری دوج کوین تقریبا مشابه با فری بیتکوین است، اما با چند کاستی کوچک و بزرگ.!
کاستی های کوچک را میشود به نبود بخش های Earn BTC ، Rewards و Contest دانست اما کاستی بزرگ نبود بخش Lottery یا همان قرعه کشی در این سایت است که تا حد نسبتا زیادی از جذابیت و هیجان فعالیت در این سایت کاسته است البته پیش بینی میشود با افزایش کاربران این سایت بخش لاتاری نیز به امکانات دیگر فری دوج کوین اضافه گردد اما با این حال با نبود لاتاری نیز این سایت رتبه 4500 را از نظر بیشترین بازدید بین تمامی سایت های موجود در اینترنت را داراست. رتبه فری بیتکوین نیز در حال حاضر 1500 جهان است.
کاربران ایرانی نیز بعد فیلتر شدن سایت فری بیتکوین به سمت فری دوجکوین روی آوردند و فعال ترین کاربران در این سایت میباشند.
اما مقدار دوج کوین هایی که می توانید با Roll زدن بصورت رایگان برنده شوید بستگی به قیمت دوج کوین فعلی دارد که کمترین مقدار آن در حال حاضر 0.09 دوج و بیشترین آن 26729 دوج میباشد.
البته همانطور که در معرفی سایت فری بیتکوین عنوان کردیم ارزش رول زدن به نسبت دلار معین خواهد شد تا در صورت بالا و پایین شدن ارزش دوج کوین ارزش جوایز و رول ها ثابت بماند.
بنابراین شما در هر بار Roll زدن حداقل معادل 0.0005 دلار و در صورت بدست آوردن رول "10000" حداکثر معادل 150 دلار جایزه دریافت خواهید کرد، این مقدار در سایت فری بیتکوین 200 دلار برای رول "10000" تعیین شده بود.
علاوه بر رول زدن شما میتوانید از طریق جذب زیر مجموعه مستقیم نیز دوجکوین رایگان دریافت کنید برای اینکار باید لینک ارجاع خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از آن‌ها بخواهید که از آن بازدید کنند و یک حساب ایجاد کنند. بعد از انجام این کار، آن‌ها به طور خودکار به لیست زیرمجموعه های شما اضافه می‌شوند و شما ۵۰ ٪ پولی که آنها از طریق رول زدن بدست می آورند را به عنوان کمیسیون دریافت خواهید کرد. البته هیچ چیز از حساب آن‌ها کسر نخواهد شد، بلکه سایت فری دوجکوین ۵۰ درصد از جیب خود پرداخت خواهد کرد.
اگر میخواهید لینک ارجاع خود را به دست آورید، بر روی منوی REFER کلیک کنید.

جدول اطلاعات سایت
حدنصاب برداشت 50 دوج
بیشترین کاربران ایران - برزیل - روسیه
لاتاری ندارد
انتظار پرداخت هر یکشنبه - 6 ساعت
ارزش هر رول 0.0005 تا 150 دلار
محدودیت رول زدن  هر 60 دقیقه
پرداخت به دوج کوین 
کشور مورد قبول اکثر کشورها
شروع فعالیت 2014
میانگین رول ریفرال 4 + 
ارزش رول ریفرال 50 %
واحد پرداخت دوج کوین
پتانسیل درآمد ماهانه مقدار نا مشخص - پتانسیل بالا

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
من را با خبر کن از