انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت سی دی کلیکز یک سایت کلیکی (PTC) یا همان پرداخت به ازای کلیک میباشد. این سایت در سال 2014 راه اندازی شده است و در آخرین بررسی انجام شده توسط کلیکسوری دامنه آن تا اواخر سال 2019 اعتبار دارد و باید دید آیا مدیران این سایت در اواسط سال 2019 اقدام به تمدید دامنه خود میکنند یا خیر.!

سایت Cdclicks در آخرین بررسی ها که مربوط به  نوامبر 2017 میباشد جزو سایت های معتبر قرار دارد و میتوان گفت یکی از بهترین سایت های پی تی سی در کشور فرانسه به شمار می آید. این سایت از اسکریپت اختصاصی خودش استفاده میکند بنابراین ممکن است در نگاه اول کاربران در جهت کار با سایت کمی سردرگم بشوند.

در هنگام ثبت نام سایت از شما شماره حساب پی پال میخواهد البته این سایت به بیت کوین نیز پرداختی دارد بنابراین ابتدا در فرم ثبت نام و در بخش آدرس پی پال اگر یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید کافی است. این آدرس را بعدا در بخش My profile میتوانید تغییر دهید و در همان بخش میتوانید آدرس کیف پول بیت کوین خودتون را نیز وارد کنید.

سایت سی دی کلیکز محدودیت برای داشتن زیرمجموعه مستقیم را در عضویت استاندارد 200 عدد اعلام کرده است و برای زیرمجموعه اجاره ای چیزی را تعیین نکرده است. برای فعال ماندن حساب خود درسایت سی دی کلیکز باید حداقل در هر 30 روز یک بار وارد حساب تان شوید و تبلیغات را کلیک کنید. در این سایت نیز مانند اکثر سایت های کلیکی شما بعد از دریافت اولین درآمدتان باید تصویر آن را در فروم های سایت قرار دهید تا بتوانید برای برداشت های بعدی اقدام کنید.

در سایت Cdclicks ارزش کلیک ها با واحد پولی یورو محاسبه میشوند. زمان پرداخت درآمد شما بین 48 ساعت و چند روز بسته به نحوه پرداخت شما ممکن است طول بکشد. در بخش آپگرید عضویت نیز 3 حالت وجود دارد که از بخش Premium status در دسترس میباشد. اما نکته قابل تامل در این سایت این است که کلا توضیحات کمی در تمامی بخش ها وجود دارد به طور مثال در قوانین عنوان شده به صورت پیش فرض، به عنوان یک عضو استاندارد، شما به 200 ریفرال مستقیم محدود می شوید، اما می توانید این محدودیت را با خرید عضویت های بالاتر افزایش دهید ولی وقتی به بخش آپگرید مراجعه میکنیم توضیحی در اینباره وجود ندارد.!

آپگرید ها به نظر بسیار ارزان قیمت هستند آن هم با قیمت های 3.5 – 5 و 8 یورو! شاید کارکردن با این سایت به نظر سخت بیاید اما با توجه به رضایتی که از کاربران آن مشاهده میشود ارزش زمان گذاشتن را دارد، آن هم به این دلیل که حد نصاب پرداخت درآمد در سایت سی دی کلیکز تنها 1 یورو میباشد و خیلی زود میتوان به بازدهی و ارزش زمان گذاشتن در این سایت پی برد. 

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت سی دی کلیکز تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت1 یورو
تعداد کاربران 27000 +
انتظار پرداخت+ 48 ساعت
ارزش کلیک0.001 یورو
تعداد تبلیغات+ 100
پرداخت بهپی پال – بیت کوین
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2014
میانگین کلیک ریفرال2
ارزش کلیک ریفرال20 الی 45 درصد
واحد پرداختیورو
پتانسیل درآمد ماهانه1000 یورو
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات