انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت ادز بازار یکی از سایت های کلیکی با سابقه میباشد که در سال 2014 راه اندازی شده است،Adzbazar از وضعیت تبلیغاتی خوبی برخوردار است و تبلیغات زیادی را برای کلیک کردن در دسترس شما قرار می دهد. حداقل مبلغی که شما باید برای برداشت در حسابتان کسب کرده باشید 5 دلار میباشد.

در سایت ادز بازار سه نوع عضویت در دسترس کاربران قرار دارد،عضویت اول استاندارد میباشد که شما با ثبت نام در این سایت بصورت رایگان دریافت خواهید کرد. عضویت دوم گولدن میباشد که با مبلغ 90 دلار میتوانید به آن آپگرید نمایید،عضویت سوم نیز پلاتینیوم است که 350 دلار قیمت دارد. البته شما میتوانید این عضویت های را با مبالغ پایین تری به مدت 1 یا 6 ماه نیز خریداری کنید.

در صورتیکه بخواهید در این سایت تبلیغ خریداری کنید ،ادز بازار قیمت های مناسبی را به شما ارائه میدهد. همچنین برای کسب درآمد نیز گزینه های متعددی در سایت ادز بازار وجود دارد، با این حال شما میتوانید در بخش Adpacks در ادز بازار سرمایه گذاری کنید و از این طریق نیز سود کسب کنید. سود بدست آمده از Adpacks در یک حساب جداگانه باز پرداخت میشودکه حد نصاب برداشت آن نیز همان 5 دلار میباشد. 

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت ادز بازار تنظیم شده است.

حداقل برداشت5 $
بیشترین کاربرانهند-ایران-پاکستان
انتظار پرداختآنی
ارزش کلیک0.001 الی  0.02 $
تعداد تبلیغات+ 25
پرداخت بهPayeer, Bitcoin, SolidTrustPay, OKPAY , Payza, PerfectMoney
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2014
میانگین کلیک ریفرال2
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0005 Up To 0.005      –      RR: 0.00075 Up To 0.0011
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1500$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات