انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

معرفی و بررسی سایت اجوو، بررسی ویژگی‌های آن، راه‌حل‌های تبلیغاتی و پتانسیل درآمد برای کاربرانی که به دنیای تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) وارد می‌شوند.

سایت اجوو ojooo در ابتدا به عنوان یک برنامه پیام رسان مانند تلگرام و واتس آپ آغاز به کار کرد، اما از آن زمان تا به حال این کمپانی تغییرات زیادی را به خود دیده است. آنها در تجارت الکترونیک، خدمات سئو و طراحی وب سرمایه گذاری کرده اند و بخش ojooo wad جزو آخرین پروژه های آنها به شمار می آید که ما در این مقاله بررسی خود را به اجوو واد که به عنوان یک سایت کلیکی فعالیت میکند محدود میکنیم.

فقط برای حصول اطمینان از اینکه شما در وب سایت کلیکی آن هستید، باید بدانید که وب سایت در ساب دامنه ” wad ” قرار دارد، بنابراین برای دسترسی به سایت کلیکی اجوو، شما باید در آدرس مرورگر خود، wad.ojooo.com را مشاهده کنید و بهترین راه این است که برای ورود به سایت کلیکی اجوو بر روی دکمه ثبت نامی که در این صفحه قرار دارد کلیک کنید. سایت Ojooo Wad، مستقر در آلمان و در مارس ۲۰۱۳ توسط Michael Thees ایجاد شد.

اولین نکته ای که نظر ما را در بازدید و بررسی از این سایت به خود جلب کرد تعداد اعضای اعلام شده در آن بود است که این وب سایت ادعا می کند امروزه بیش از 24 میلیون کاربر در اجوو واد ثبت نام کرده اند. پس با این وجود، این باید یک وب سایت با بیشترین تعداد کاربران نسبت به سایت های PTC دیگر باشد، حتی بیشتر از Neobux که محبوب ترین و قدیمی ترین سایت کلیکی است!  با این حال، ما در صحت این تعداد تردید داریم، زیرا رنکینگ جهانی اجوو از نظر بازدید کننده بسیار پایین تر از رنک جهانی نئوباکس میباشد. احتمالا، آنها کل اعضای خود را که از پلتفرم های مختلفشان استفاده میکنند را نشان می دهند اما فقط تیم Ojooo می تواند حقیقت را بداند.

در اجوو واد سه سطح عضویت وجود دارد که هزینه‌ ها و مزایای خاص خود را دارند. “استاندارد، اکونومی و پریویلج” هزینه عضویت اکونومی 20 دلار و پریویلج 40 دلار در ماه است که بسیار گران‌ قیمت به نظر می‌رسد، اما قطعا برخی مزایا در عضویت های پولی وجود دارد که عضویت استاندارد از آن برخوردار نیست. این مزایا شامل افزایش درآمد برای هر کلیک، شانس بیشتر در کلیک های شبکه ای Ojooo ،کمیسیون‌های عالی اگر ارجاع مستقیم شما یا سطح دوم به عضویت اکونومی و پریویلج ارتقا بدهند.

یکی از ویژگی‌های دیگر برای کاربران تلفن همراه است که آگهی‌های موبایل نیز وجود دارند که شما می‌توانید آن را فقط از موبایل خود مشاهده کنید. برای این کار باید اپلیکیشن مورد نظر را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. یک عیب نیز در مشاهده تبلیغات Ojooo این است که شما اجازه ندارید در حین تماشای تبلیغات، چندین کار را انجام دهید. بنابراین اگر می‌خواهید نوار زمان مشاهده آگهی حرکت کند و به انتها برسد باید فوکوس روی صفحه آگهی باز شده باقی بماند. البته این مورد در برخی از سایت های کلیکی دیگر وجود دارد اما فقط بر روی تبلیغات استاندارد اعمال میشود.

البته در کنار این عیب یک مزیت نیز وجود دارد که به شما اجازه میدهد بدون کلیک بر روی “کپچا” ارزش آن آگهی را دریافت کنید. ارزش کل آگهی های موجود برای کاربران استاندارد حدودا 4 سنت در روز میباشد. خوب، هیچ محدودیتی برای اینکه چقدر می‌توانید از این وب سایت به دست آورید، وجود ندارد. حتی اگر هر روز همه تبلیغات خود را مشاهده کنید، می‌توانید از کامل کردن آفرها نیز درآمد به دست آورید. پس واقعا نمیتوان یک عدد برای مقدار درآمد روزانه روی آن گذاشت.

خوشبختانه، Ojooo Wad مزایای استفاده از ماشین‌ حساب را برای شما فراهم می‌کند که از آن‌ می‌توانید درآمد ماهیانه خود را به دست آورید. بطور مثال اگر شما ۱۰ ارجاع مستقیم داشته باشد که در هر روز 12 آگهی 5 ثانیه، 2 آگهی ۳۰ ثانیه و 1 آگهی 60 ثانیه ای که در بخش تبلیغات موجود هستند را مشاهده کنند در عضویت استاندارد شما 4.56 $ دلار در ماه درآمد خواهید داشت که رقم کاملا قابل قبولی میباشد.

جالب اینجاست که برای عضویت استاندارد محدودیت جذب دایرکت ریفرال تعیین نشده است. همچنین اگر شما عضویت خود را به اکونومی یا پریویلج ارتقا دهید تا 2 سطح از زیرمجموعه های مستقیم درآمد کسب میکنید. در پایان بررسی میتوان به این نتیحه رسید که اجوو سایت مناسبی برای فعالیت میباشد و اگر شما بخواهید در 10 سایت کلیکی فعالیت داشته باشید اجوو ارزش آن را دارد که در تاپ تن شما قرار بگیرد.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت اجوو تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت2 $
بیشترین کاربرانایران – آنگولا – هند
انتظار پرداخت24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک0.001 تا 0.013 $
تعداد تبلیغات+15
پرداخت بهBitcoin 
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2013
میانگین کلیک ریفرال4 +
ارزش کلیک ریفرالDR 0.0015 upto 0.0125 – RR 0.001 $
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1000 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات