انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

از10 اکتبر 2017 بود که WCX راه اندازی شد و در های آن  به روی عموم گشوده شد. سایت WCEX.CO یک سایت صرافی ارزهای دیجیتال میباشد که یک ICO برای فروش توکن های خود ایجاد کرده است. ICO مخفف سرواژه های (Initial Coin Offering) میباشد که به معنی عرضه اولیه سکه میباشد،درست مانند عرضه اولیه سهام شرکت ها در بورس که روشی برای جذب سرمایه میباشد.

در این زمان کاربران میتوانند توکن ها را که بصورت ارزهای رمزنگاری شده هستند را توسط دیگر ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین خریداری کنند. سایت WCEX.CO قبل از شروع ICO خود اعلام کرده است که درصورتیکه هر کاربر در این سایت ثبت نام کند به او 50 توکن WCX بصورت رایگان پرداخت خواهد کرد و علاوه بر این به شما یک لینک معارفه هم اختصاص میدهد و در صورتیکه شخص دیگری با لینک شما وارد سایت بشود و در آن ثبت نام کند باز هم 50 توکن دیگر به شما پرداخت خواهد کرد! جدا از دریافت توکن رایگان، شما میتوانید توکن های بیشتر را قبل از شروع ICO از این سایت پیش خرید کنید.

تاریخ شروع عرضه اولیه نیز 1 دسامبر 2017 مطابق با 10 آذر 96 میباشد و عنوان شده است که این تاریخ اولین و آخرین مهلت برای خرید توکن های WCX میباشد. در حال حاضر ارزش هر توکن WCX برابر با 10 سنت میباشد به دین معنی که شما در هنگام ثبت نام برابر با 5 دلار آمریکا بصورت رایگان دریافت خواهید کرد. اعلام این موضوع باعث شده است که روزانه بیش از هزاران نفر در این سایت ثبت نام کنند آن هم به امید تکرار تجربه موفق و حیرت انگیز بیت کوین…!

بله تجربه بسیار موفق و فوق العاده بیت کوین. بیت کوین هم در شروع عرضه اولیه خود قیمتی برابر با 7 سنت برای هر بیت کوین داشت و امروز بعد از گذشت 5 سال ارزش هر بیت کوین بیش از 7700 دلار میباشد. یعنی ارزش آن بیش از 100 هزار برابر شده است…! بطور مثال اگر شما 5 سال پیش یعنی در سال 2012 که هر دلار حدودا 3000 تومان قیمت داشت با صرف هزینه 10 دلاری معادل 30 هزار تومان میتوانستید حدودا 140 بیت کوین خریداری کنید و امروز آن را به قیمت بیش از 1میلیون دلار بفروش برسانید و رقمی معادل بیش از 4 میلیارد تومان بدست بیاورید و یک میلیاردر شوید…!

بله وسوسه کسب چنین موفقیتی باعث شده است که سایت WCEX.CO با استقبال بی نظیر مردم مواجه شود و شاید ارز WCX هم بعد از مدت زمان کوتاهی چندین هزار برابر شود و صاحبان توکن های اولیه آن به سودی حیرت انگیز برسند و مانند دارندگان اولیه بیت کوین میلیاردر و یا تیلیاردر شوند…!

توضیحات کامل تر درباره WCX از زبان مدیران خود سایت:

WCX چیست؟
WCX یک سایت خرید و فروش کم هزینه برای تبادل ارز های دیجیتالی در سطح جهانی است که در تاریخ 10 اکتبر 2017 راه اندازی می شود. در مورد WCX و ICO می توانید در صفحه اصلی ما و وایت پیپراطلاعات بیشتری بدست آورید.

WCXT چیست (ژتون های WCX)؟
WCXT نوعی از ژتون های ERC20 هستند که توسط WCX ارائه می شوند و شما به عنوان دارنده WCXT در بخشی از درآمد WCX سهیم هستید. 20% تمام درآمد حاصله بوسیله WCX به صورت خودکار به دارندگان WCXT می رسد، که مقدار آن به سهم هر دارنده از کل مقدار ژتون ها بستگی دارد. 

WCX به عنوان سایت خرید و فروش ارز دیجیتالی (صرافی دیجیتالی) مقادیر زیادی از ارز های دیجیتالی را دریافت می کند که نشان می دهد پول به حساب دارندگان WCXT به وسیله ارز های دیجیتالی مختلفی پرداخت می شود. از این رو داشتن WCXT معادل داشتن درآمدی از ارز های دیجیتالی متنوع می باشد و درآمد ماهانه شما مساوی است با 20% درآمدی که به وسیله WCX در یک ماه گذشته بدست آمده است، ضربدر مقدار WCXT های شما د زمان پرداخت، تقسیم بر تعداد تمامی WCXT های موجود. تاریخ پرداخت برای هر سال در بخش پیشرفته سایت WCX در دسترس خواهد بود.

چه زمانی WCXT هایی که خریداری کرده ام را دریافت می کنم؟
WCXT های شما بلافاصله پس خرید رزرو می شوند و این ژتون ها در روز ICO که در تاریخ 1 دسامبر 2017 برگذار می شود، به همراه WCXT های دیگر ارائه خواهند شد.

چگونه با داشتن WCXT درآمد خواهم داشت؟
وجوه پرداختی به کیف پول WCX شما واریز می شود و شما در تمامی انواع ارز های دیجیتالی، پول بدست خواهید آورد، چون WCX از بسیاری از انواع ارز های دیجیتالی پول دریافت می کند. اگر شما ژتون های WCX را خارج از خود WCX نگهداری می کنید، شما قادر خواهید بود که یک آدرس ETH را روی حسابتان فراهم کنید که ما در زمان پرداخت بتوانیم آن را در دسترس داشته باشیم.

چه اتفاقی برای ژتون های فروخته نشده در ICO می افتد؟
تمامی ژتونهای فروخته نشده از بین می روند و WCXT باقیمانده موجودی نهایی ژتون ها خواهد بود و هیچ WCXT دیگری ارائه نخواهد شد.

شما به صورت قانونی در کجا مستقرید؟
ما در هنگ کنگ مستقریم

آیا WCX غیر متمرکز است؟
نه، نه در مرحله اول. غیر متمرکز سازی کیف پول های کاربران در نقشه راه ما برای سال 2018 می باشد.

چگونه می خواهید با سایت های خرید و فروش موجود حاکم رقابت کنید؟ 
 به وسیله هزینه های اندک قابل توجه، خدمت رسانی فوق العاده به مشتری، و به طور اساسی، تجربه کاربری بهتر. 

آیا ژتون های WCX به من حق رای برای تصمیمات مهم در مورد خرید و فروش را می دهد؟ 
 تصمیمات در مورد سکه ها و بازار های جدید، بر اساس علاقه عمومی و نظرسنجی اضافه خواهند شد. خب اگر حوصله کرده باشید و تا اینجا مطالب را مطالعه کرده باشید به خوبی با سایت WCEX.CO آشنا شده اید. اما تمام ماجرا این نیست و شایعات و ابهامات زیادی درباره WCX وجود دارد.

بحث اصلی در این مورد احتمال تبلیغاتی بودن WCX میباشد و با توجه به روش های اعتبار سنجی ICO ها میتوان نشانه های زیادی از تبلیغاتی بودن WCX را مشاهده کرد. عدم وجود اطلاعات کافی از تیم توسعه دهنده این پلتفرم،نقشه راه خوش بینانه و وعده های رویایی و گزارش عملکرد بسیار مختصر از علل اصلی احتمال تبلیغاتی بودن این سایت میباشد. علل دیگر آن نیز این است که سایت WCEX.CO هیچ پشتوانه مالی را برای این پروژه اعلام نکرده است و در عمل این توکن ها چیزی جز یک سری اعداد دیجیتالی رمزنگاری شده نیستند.

اما با این وجود نمیتوان زود قضاوت کرد و برچسب کلاهبردار بودن به این سایت زد. با اینحال اگر حتی پروژه واقعا اجرایی باشد باز هم توکن های WCX حداقل برای چندین سال ارزش چندانی بدست نخواهند آورد. البته پیش بینی های کارشناسان دیگر نیز در این زمینه گاها موافق و گاها مخالف میباشد. ولی با تمام این تفاصیل این سایت حداقل ارزش ثبت نام را دارد و شما میتوانید با ثبت نام و البته معرفی آن به دیگران حداقل شانس خود را با توکن های رایگان در این سایت امتحان کنید.

نکته قابل توجه استقبال غیر منتظره و بسیار زیاد کاربران ایرانی از سایت WCEX.CO  است که اگر شما آدرس این سایت را در سایت الکسا جستجو کنید مشاهده خواهید کرد که بیش از 40 درصد بازدیدکنندگان این سایت از کشور ایران میباشد. به همین دلیل بعد از گذشت چند هفته از این استقبال حتی زبان پارسی نیز به این سایت اضافه شد…!  یادآور میشویم که مهلت دریافت توکن های رایگان به ازای ثبت نام و معرفی تا 10 آذر 96 میباشد.    

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات