انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
سایت w3adz

W3adz

اسکم شد
لیست سایت های اسکم

معرفی سایت W3adz

W3adz در سال 2017 راه اندازی شده است و بصورت غیر قابل تصوری با استقبال کلیکرها مواجه شده است و بسیار سریع رنکینگ خودش رو در بین سایت های کلیکی بالا برده است و این رتبه بندی بالا به انتخاب کلیکر ها در اکثر سایت های مانیتورینگ انجام شده است و با توجه به امتیازاتی این سایت دارد به نظر می آید میتوان از آن به عنوان یک سایت ویژه کلیکی نام برد.
وقتی شما یک کاربر استاندارد باشید در سایت w3adz روزانه بیش از 50 تبلیغ برای کلیک کردن در حساب خود مشاهده خواهید کرد.
با نگاه کردن به دیدگاه ها و دریافتی هایی که کاربران این سایت در سایت های مختلف به اشتراک گذاشته اند میتوانید نتیجه بگیرید که آیا این سایت یک سایت کلاهبردار است و یا یک سایت LEGIT و معتبر که از شواهد پیدا سایت w3adz را میتوان به عنوان یک سایت قانونی و معتبر شناخت.
حداقل مبلغ پرداختی 2 دلار است و در TOS سایت گفته شده که مهلت پرداخت چند ساعت بیشتر نمیباشد.
به نظر می آید این سایت دارای پتانسیل بالایی برای  درآمدزایی باشد و دارای ضمانت زیان (ZLG) از سرمایه شما نیز میباشد.
در واقع ZLG بدان معناست که اگر شما در پایان عضویت ارتقاء داده خود درآمدی کمتر از هزینه ها و سرمایه گذاری خود در این سایت بدست آورده باشید W3adz تضمین میکند که مابه التفاوت آن را در حساب اصلی شما پرداخت کند و البته جدا از این مابه التفاوت مبلغی را نیز به عنوان جبران خسارت نیز به شما پرداخت میکند هر چند برای جبران این خسارات شرایط و ضوابطی وجود دارد که بهتر است شما قبل از سرمایه گذاری در این سایت آن را در قوانین w3adz مطالعه کنید.
اساسا 3 ارتقاء عضویت در w3adz وجود دارد که Pioneer, Golden، Diamond نام دارد و شما در بخش آپگرید جزییات بسیاری را برای هریک از عضویت ها مشاهده میکنید و شما همچنین می توانید با پیشنهاد PTSU، و یا بازی حدس رمز گاوصندوق بر درآمد خود بیافزایید.
در سایت W3adz شما تا 7 لول میتوانید از کلیک ها و آیگرید ها و همچنین سرمایه گذاری های زیر مجموعه زیرمجموعه های خود پورسانت دریافت کنید
ما پیشنهاد می کنیم که از این لینک برای ثبت نام و کسب درآمد در w3adz استفاده کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد، بنابراین همیشه جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

جدول اطلاعات

حداقل برداشت 2$
تعداد کاربران 58000 +
انتظار پرداخت چند ساعت
ارزش کلیک 0.001 الی  0.08 $
تعداد تبلیغات 50 +
پرداخت به payeer, okpay, advcash, bitcoin,SolidTrustPay, PerfectMoney, Payza
کشور مورد قبول تمام کشورها
شروع فعالیت 2017
میانگین کلیک ریفرال 4
ارزش کلیک ریفرال DR: 0.001 Up To 0.03      -      RR: 0.005 Up To 0.035
واحد پرداخت دلار $
حداکثر درآمد ماهانه 3500$

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات