انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت الدی باکس فعالیت خود را از سال 2015 آغاز کرده است. در عضویت رایگان سایت eldibux شما میتوانید 50 و در عضویت نهایی تا سقف 100000 دایرکت ریفرال میتوانید داشته باشید. سقف ریفرال های اجاره ای هم در عضویت رایگان 50 عدد میباشد و هزینه اجاره هر 5 ریفرال نیز در سایت الدی باکس 1 دلار میباشد.  شما میتوانید در صورت نیاز ریفرال های ضعیف را با پرداخت 5 سنت با ریفرالهای فعال تعویض کنید.

علاوه بر کسب درآمد بوسیله کلیک بر روی تبلیغات، سایت eldibux در اواسط سال 2017 بخش revshares را نیز به گزینه های درآمدزایی خود اضافه کرد تا کاربران بتوانند از طریق این گزینه در سایت سرمایه گذاری کنند و علاوه بر دریافت 120% سود 100 روزه، با خرید هر پک، اعتبارات تبلیغاتی نیز به عنوان تشویق دریافت کنند. شما نیز میتوانید از حساب های اینترنتی پیزا و پرفکت مانی برای دریافت درآمد خود استفاده کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت الدی باکس تنظیم شده است.

حداقل برداشت1 $
بیشترین کاربرانایران-هند-کرواسی
انتظار پرداخت72 ساعت
ارزش کلیک0.0015 الی  0.02 $
تعداد تبلیغات+ 20
پرداخت بهPayeer ,  Cryptocurrency Wallet,  PerfectMoney,  Payza
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2015
میانگین کلیک ریفرال2
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.001 Up To 0.01      –      RR:  0.01
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1800$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات