مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
صرافی بیت مارت

افتتاح و وریفای صرافی بیت مارت (BitMart)

بیت مارت یک پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال است که محیطی امن و کاربرپسند را برای تجارت دارایی‌های دیجیتال فراهم می‌کند. بیت مارت با تمرکز بر دسترسی و انتخاب متنوعی از ارزهای رمزنگاری شده، قصد دارد به معامله‌گران مبتدی و با تجربه پاسخ دهد. این پلتفرم معاملات نقطه ای، معاملات حاشیه، معاملات آتی و انواع گزینه های معاملاتی را برای رفع نیازهای کاربران مختلف ارائه می دهد.

خدمات ما در باز کردن و تأیید حساب‌ها در صرافی بیت مارت، ساده‌سازی فرآیند راه‌اندازی حساب و تضمین تجربه یکپارچه برای مشتریان خود تخصص دارد. ما درک می کنیم که پیمایش در پیچیدگی های ایجاد و تأیید یک حساب کاربری می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. اینجاست که تیم اختصاصی ما وارد عمل می‌شود. ما تمام مراحل لازم را، از ایجاد حساب تا تأیید، انجام می‌دهیم و یک حساب بیت مارت کاملاً تأیید شده را مستقیماً به شما تحویل می‌دهیم.

برای شروع سفر تجارت ارزهای دیجیتال خود در بیت مارت آماده هستید؟ اجازه ندهید که فرآیند راه اندازی حساب به یک مانع تبدیل شود. همین امروز به ما سفارش دهید و به کارشناسان ما اجازه دهید کلیه مراحل افتتاح و تأیید حساب را برای شما انجام دهند. تجارت را در بیت مارت با اطمینان شروع کنید و از فرصت های ارائه شده توسط بازار ارز دیجیتال استفاده کنید.

مزایای صرافی بیت مارت (BitMart)

اعضای تیم حرفه ای بیت مارت از آمازون ، Accenture ، Tencent ، Alibaba و سایر شرکت های سطح بالای فناوری هستند. آنها با هم متحد شده اند و یک بستر مالی مقرون به صرفه تر و کاربرپسند تر ساخته اند تا همه افراد را در سراسر جهان درگیر کنند. این تیم با جهش هایی گسترده شده است که مأموریت جهانی را برای سرعت بخشیدن به جهان به سمت یک سیستم مالی جهانی بسیار کارآمد افزایش می دهد.

همچنین بخوانید:  افتتاح و وریفای صرافی پولونیکس (Poloniex)

خواه یک فرد یا یک موسسه باشید ، ما می خواهیم به شما در خرید ، فروش و ذخیره ارز رمزنگاری شده کمک کنیم. چشم انداز ما این است که ارز رمزنگاری شده را در همه جا در دسترس همه قرار دهیم ، ما معتقدیم که ارز دیجیتال غیرمتمرکز اساساً اقتصاد جهانی را تغییر شکل می دهد ، چنین آزادی مالی نوآوری اقتصادی ، کارآیی و برابری بیشتری را به جهان می آورد. اما این اتفاق نمی افتد مگر اینکه محصولات ساده و مطمئن برای کشف و تعامل با این مرز جدید برای افراد و موسسات در سراسر جهان بسازیم.

  • قابل اعتماد: اعتماد ، به عنوان اساسی سیستم مالی ، و هسته اصلی اقتصاد رمز غیرمتمرکز. ما تمام چالش هایی را که اکوسیستم ارز رمزنگاری شده با آن روبرو است کاملا درک می کنیم ، از این رو متعهد به رعایت ، قابلیت اطمینان ، امنیت ، مراقبت از مشتری و ارائه تجربه کاربری یکپارچه برای ایجاد اعتماد هستیم. 
  • در دسترس: ما به عنوان یک بستر مبادله جهانی امیدواریم که هاله دارایی های دیجیتال بتواند به نفع هر سرمایه گذار باشد. این چشم انداز ما است که محیطی با دسترسی روان و مانع ورود مناسب برای هر سرمایه گذار بالقوه فراهم کنیم و دارایی های دیجیتالی را قابل توجه کند.
  • حرفه ای: بدون توجه به معامله گران سطح ابتدایی یا سرمایه گذاران حرفه ای ، BitMart چندین سرویس کاملاً متناسب را ارائه می دهد ، از جمله لیست دارایی های دیجیتال درجه یک برای مشتریان ما برای سرمایه گذاری و موفقیت ، ارائه یک بستر توسعه دهنده صنعتی برای معامله گران پیشرفته و سفارشی سازی دارایی های مناسب راه حل مدیریت برای موسسات در هر اندازه.
همچنین بخوانید:  افتتاح و وریفای صرافی ال بانک (LBank)

پر​سش های متداول

بعد از خرید چه موقع و چگونه سفارش را تحویل می دهید؟

اقداماتی که باید توسط ما صورت بگیرد در همان ساعات اولیه ثبت سفارش انجام میشود. پس از آن به رویه های رسیدگی سایت مورد نظر بستگی دارد که چه موقع مدارک را بررسی و نتیجه را اعلام کند. با اینحال طبق تجربه ما حدودا 1 تا 3 روز زمان میبرد تا سفارش تکمیل گردد. همچنین در این بین شما میتوانید با مراجعه به بخش سفارش ها از روند گام به گام اقدامات ما جهت تکمیل سفارشتان آگاه شوید. پس از تکمیل سفارش نیز اطلاعات حساب در پروفایل کاربری شما بارگذاری خواهد شد و شما میتوانید آن را دریافت کنید علاوه بر آن از طریق سامانه پیامکی سایت و ایمیل، تکمیل سفارش به اطلاع شما خواهد رسید.

آیا باید برای استفاده از حساب حتما آن را وریفای کرد؟

این موضوع بسیار مهم است زیرا شاید در ظاهر و در ابتدا برای استفاده از حساب ها نیازی به وریفای کردن آن نباشد و شما فقط محدودیت هایی را در استفاده با حساب های وریفای نشده داشته باشید، اما وریفای و تایید کردن حساب ها صرفا برای دریافت مزیت های بیشتر و محدودیت های کمتر نمیباشد. شما باید توجه داشته باشید که یکی از اصلی ترین قوانین حساب های بین المللی جلوگیری از پولشویی و استفاده از حساب ها بر خلاف قوانین بین المللی میباشد. بنابراین حساسیت و محدودیت های بسیار بیشتری بر روی حساب های وریفای نشده اعمال میشود و ممکن است با کوچکترین موردی حساب شما لیمیت و مسدود شود که منجر به بلوکه شدن موجودی حساب شما خواهد شد. بنابراین به شدت توصیه میکنیم قبل از استفاده و واریز پول به حساب خود حتما آن را بطور کامل وریفای نمایید.

مزیت استفاده از حساب وریفای شده چیست؟

اصلی ترین مزیت حساب های وریفای شده استفاده بی دردسر و بدون محدودیت از آن میباشد، در واقع اگر شما حساب خود را وریفای نکنید نمیتوانید از تمامی امکانات و ویژگی های آن استفاده کنید و برای برداشت دارایی های خود نیز با مشکل و محدودیت مواجه خواهید شد.

چه تظمینی وجود دارد که حساب پس از وریفای مسدود نشود؟

حساب های ساخته شده توسط ما در بالاترین سطح اطمینان، امنیت و شفافیت افتتاح و وریفای خواهند شد. در عین حال حساب ها با چهره و مشخصات هویتی افراد وریفای خواهند شد تا ریسک مسدود شدن حساب را به حداقل برساند. علاوه بر این هنگامیکه یک حساب در سایتی تایید و وریفای میشود به این معنی است که تمامی الزامات آن سایت و حساب را برآورده کرده است. پس مطمئنا با رعایت نکات امنیتی که همراه اطلاعات حساب برای شما فرستاده خواهد شد مشکلی برای حساب شما بوجود نخواهد آمد. با این حال تیم پشتیبانی ما همواره برای راهنمایی و رفع مشکلات شما آماده هستند.

من یک حساب دارم آیا میتوانید همان را وریفای کنید؟

بله بطور معمول امکان وریفای حساب هایی که از قبل توسط شما افتتاح شده اند وجود دارد، تنها کافیست در بخش توضیحات فرم سفارش این موضوع را وارد کنید تا اقدامات لازم برای وریفای همان حساب برای شما فراهم شود. البته در برخی از حساب ها ضروری است قبل از اقدام به وریفای شرایط آن حساب بررسی شود زیرا ممکن است به دلیل نحوه افتتاح و استفاده شما از آن حساب محدودیت هایی برای وریفای آن بوجود آمده باشد.

حساب های وریفای شده فیک است؟

در برخی از سایت ها پس از خرید بلافاصله اطلاعات حساب را در اختیار شما میگذارند، این بدان معناست که این حساب ها از قبل با مشخصات فیک و غیر واقعی افتتاح و وریفای شده اند، استفاده از این نوع حساب ها اصلا توصیه نمیشود زیرا اگر به هر دلیلی حساب شما محدود یا مسدود شود به هیچوجه نمیتوانید اثبات کنید که این حساب و دارایی های درون آن متعلق به شماست. اما حساب هایی که توسط ما ساخته میشوند بطور کامل با مشخصات حقیقی شما افتتاح و وریفای خواهند شد و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی از این حساب ها استفاده کنید.

مراحل ارسال درخواست

در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت و دریافت کنید

مشاوره قبل از خرید

اگر برای خرید و استفاده از خدمات و محصولات ما به راهنمایی و مشاوره تخصصی نیاز دارید، لطفا در ساعات مشخص شده با تیم پشتیبانی اختصاصی ما تماس بگیرید. تیم ما آماده کمک به شما با هر گونه سوال و ارائه به روز رسانی در مورد خریدها و سفارشات شما است. برای راحتی شما، ویژگی چت آنلاین وب سایت ما نیز برای پاسخگویی به سوالات شما در دسترس است. ما اینجا هستیم تا به هر نحوی که می توانیم به شما کمک کنیم و مشتاقانه منتظر خدمت به شما هستیم.

مشاوره تلفتی

پاسخگویی هر روز 10 الــی 20

021-91691154  09200546654
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید