مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
صرافی بیت فینکس

افتتاح و وریفای صرافی بیت فینکس (bitfinex)

بیت فینکس یک پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال معتبر است که یک محیط غنی و امن برای تجارت طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال ارائه می دهد. بیت فینکس با تمرکز قوی بر ارائه گزینه های معاملاتی پیشرفته و نقدینگی، هم به معامله گران فردی و هم به سرمایه گذاران نهادی پاسخ می دهد. این پلتفرم معاملات نقطه ای، معاملات حاشیه، و انواع مختلف سفارش را ارائه می دهد و کاربران را با ابزارهایی که برای حرکت در بازار پویا ارزهای دیجیتال نیاز دارند، توانمند می کند.

خدمات ما در باز کردن و تأیید حساب‌ها در صرافی بیت فینکس، ساده‌سازی فرآیند راه‌اندازی حساب و تضمین تجربه‌ای روان برای مشتریان خود تخصص دارد. ما درک می کنیم که ایجاد و تأیید یک حساب کاربری می تواند زمان بر و پیچیده باشد. اینجاست که تیم اختصاصی ما وارد عمل می‌شود. ما تمام مراحل لازم، از ایجاد حساب تا تأیید، را انجام می‌دهیم و یک حساب بیت فینکس کاملاً تأیید شده را مستقیماً به شما تحویل می‌دهیم.

برای شروع سفر تجارت ارز دیجیتال خود در بیت فینکس آماده هستید؟ اجازه ندهید روند راه اندازی حساب به یک مانع تبدیل شود. همین امروز به ما سفارش دهید و به کارشناسان ما اجازه دهید از طرف شما کلیه مراحل افتتاح و تأیید حساب را انجام دهند. تجارت را در بیت فینکس با اطمینان شروع کنید و از ویژگی ها و فرصت های پیشرفته ارائه شده توسط بازار ارز دیجیتال استفاده کنید.

مزایای صرافی بیت فینکس (bitfinex)

ماموریت Bitfinex این است که به کاربران خود بهترین تجربه تجارت ارزهای دیجیتال را ارائه دهد. Bitfinex در تلاش است تا با ارائه ابزارهای تجاری پیشرفته، فناوری نوآورانه و سطوح بی نظیر خدمات به مشتریان، به آن دست یابد. فضای دارایی دیجیتال با سرعت سرسام آوری در حال پیشرفت است. برای همگام شدن با چنین نوآوری های سریع فناوری نیاز به رویکردی به همان اندازه آینده نگر و چابک دارد. Bitfinex پیشرفته ترین خدمات تجارت دارایی دیجیتال را برای کاربران ما و ارائه دهندگان نقدینگی جهانی ارائه می دهد. ما کاملاً معتقدیم که بهترین تجربه تجارت ارزهای دیجیتال باید در دسترس همه باشد.

همچنین بخوانید:  افتتاح و وریفای صرافی بایننس (Binance)

داستان بیت فینکس

Bitfinex به عنوان یک صرافی ارزهای دیجیتال که در سال 2012 تأسیس شد، همیشه در خط مقدم نوآوری های فناوری در تجارت دارایی های دیجیتال بوده است. تیم Bitfinex تجربه ارزشمندی در فناوری بلاک چین به دست آورده است در حالی که این پلتفرم موقعیت خود را به عنوان مکانی مناسب برای معامله گران دارایی های دیجیتال و موسسات تثبیت کرده است. علاوه بر مجموعه ای از ویژگی های معاملاتی پیشرفته و ابزار نمودار، Bitfinex دسترسی به تامین مالی همتا به همتا (P2P)، بازار فرابورس و معاملات حاشیه را برای انتخاب گسترده ای از دارایی های دیجیتال و معاملات مشتقات فراهم می کند. استراتژی Bitfinex بر ارائه بهترین تجربه تجارت کریپتو برای معامله گران حرفه ای و ارائه دهندگان نقدینگی در سراسر جهان از طریق ارائه فناوری های پیشرفته متمرکز است.

رهبری بیت فینکس

تیم مدیریت ارشد Bitfinex چندین دهه تجربه در زمینه فناوری، خدمات مالی و انطباق را گرد هم می آورد.

تیم بیت فینکس

تیم ما متشکل از افراد مشتاق بسیاری با ذهنیت مالکیت است. هیچ کس منتظر نیست که به او گفته شود چه کاری انجام دهد. هر یک از اعضای تیم یک خود شروع کننده با انگیزه بالا است که با استقلال راحت است و به یادگیری مادام العمر اعتقاد دارد. به عبارت دیگر، زمانی که ما کار نمی کنیم، در مورد آن رویا می کنیم. ما نفس خود را کنار می گذاریم و در درون فرهنگی رشد می کنیم که از بدو تولد یک مفهوم تا عرضه یک محصول، یکدیگر را تقویت می کند. Bitfinex یک محیط فرهنگی از راه دور با اعضای تیم در سراسر آسیا، اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی است. ارتباطات در یک فرهنگ راه دور بسیار مهم است و تیم ما به منظور توسعه، پشتیبانی و ارائه بهترین پلت فرم ممکن به کاربرانمان در تماس دائمی با یکدیگر است.

همچنین بخوانید:  افتتاح و وریفای صرافی بای بیت (ByBit)

پر​سش های متداول

بعد از خرید چه موقع و چگونه سفارش را تحویل می دهید؟

اقداماتی که باید توسط ما صورت بگیرد در همان ساعات اولیه ثبت سفارش انجام میشود. پس از آن به رویه های رسیدگی سایت مورد نظر بستگی دارد که چه موقع مدارک را بررسی و نتیجه را اعلام کند. با اینحال طبق تجربه ما حدودا 1 تا 3 روز زمان میبرد تا سفارش تکمیل گردد. همچنین در این بین شما میتوانید با مراجعه به بخش سفارش ها از روند گام به گام اقدامات ما جهت تکمیل سفارشتان آگاه شوید. پس از تکمیل سفارش نیز اطلاعات حساب در پروفایل کاربری شما بارگذاری خواهد شد و شما میتوانید آن را دریافت کنید علاوه بر آن از طریق سامانه پیامکی سایت و ایمیل، تکمیل سفارش به اطلاع شما خواهد رسید.

آیا باید برای استفاده از حساب حتما آن را وریفای کرد؟

این موضوع بسیار مهم است زیرا شاید در ظاهر و در ابتدا برای استفاده از حساب ها نیازی به وریفای کردن آن نباشد و شما فقط محدودیت هایی را در استفاده با حساب های وریفای نشده داشته باشید، اما وریفای و تایید کردن حساب ها صرفا برای دریافت مزیت های بیشتر و محدودیت های کمتر نمیباشد. شما باید توجه داشته باشید که یکی از اصلی ترین قوانین حساب های بین المللی جلوگیری از پولشویی و استفاده از حساب ها بر خلاف قوانین بین المللی میباشد. بنابراین حساسیت و محدودیت های بسیار بیشتری بر روی حساب های وریفای نشده اعمال میشود و ممکن است با کوچکترین موردی حساب شما لیمیت و مسدود شود که منجر به بلوکه شدن موجودی حساب شما خواهد شد. بنابراین به شدت توصیه میکنیم قبل از استفاده و واریز پول به حساب خود حتما آن را بطور کامل وریفای نمایید.

مزیت استفاده از حساب وریفای شده چیست؟

اصلی ترین مزیت حساب های وریفای شده استفاده بی دردسر و بدون محدودیت از آن میباشد، در واقع اگر شما حساب خود را وریفای نکنید نمیتوانید از تمامی امکانات و ویژگی های آن استفاده کنید و برای برداشت دارایی های خود نیز با مشکل و محدودیت مواجه خواهید شد.

چه تظمینی وجود دارد که حساب پس از وریفای مسدود نشود؟

حساب های ساخته شده توسط ما در بالاترین سطح اطمینان، امنیت و شفافیت افتتاح و وریفای خواهند شد. در عین حال حساب ها با چهره و مشخصات هویتی افراد وریفای خواهند شد تا ریسک مسدود شدن حساب را به حداقل برساند. علاوه بر این هنگامیکه یک حساب در سایتی تایید و وریفای میشود به این معنی است که تمامی الزامات آن سایت و حساب را برآورده کرده است. پس مطمئنا با رعایت نکات امنیتی که همراه اطلاعات حساب برای شما فرستاده خواهد شد مشکلی برای حساب شما بوجود نخواهد آمد. با این حال تیم پشتیبانی ما همواره برای راهنمایی و رفع مشکلات شما آماده هستند.

من یک حساب دارم آیا میتوانید همان را وریفای کنید؟

بله بطور معمول امکان وریفای حساب هایی که از قبل توسط شما افتتاح شده اند وجود دارد، تنها کافیست در بخش توضیحات فرم سفارش این موضوع را وارد کنید تا اقدامات لازم برای وریفای همان حساب برای شما فراهم شود. البته در برخی از حساب ها ضروری است قبل از اقدام به وریفای شرایط آن حساب بررسی شود زیرا ممکن است به دلیل نحوه افتتاح و استفاده شما از آن حساب محدودیت هایی برای وریفای آن بوجود آمده باشد.

حساب های وریفای شده فیک است؟

در برخی از سایت ها پس از خرید بلافاصله اطلاعات حساب را در اختیار شما میگذارند، این بدان معناست که این حساب ها از قبل با مشخصات فیک و غیر واقعی افتتاح و وریفای شده اند، استفاده از این نوع حساب ها اصلا توصیه نمیشود زیرا اگر به هر دلیلی حساب شما محدود یا مسدود شود به هیچوجه نمیتوانید اثبات کنید که این حساب و دارایی های درون آن متعلق به شماست. اما حساب هایی که توسط ما ساخته میشوند بطور کامل با مشخصات حقیقی شما افتتاح و وریفای خواهند شد و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی از این حساب ها استفاده کنید.

مراحل ارسال درخواست

در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت و دریافت کنید

مشاوره قبل از خرید

اگر برای خرید و استفاده از خدمات و محصولات ما به راهنمایی و مشاوره تخصصی نیاز دارید، لطفا در ساعات مشخص شده با تیم پشتیبانی اختصاصی ما تماس بگیرید. تیم ما آماده کمک به شما با هر گونه سوال و ارائه به روز رسانی در مورد خریدها و سفارشات شما است. برای راحتی شما، ویژگی چت آنلاین وب سایت ما نیز برای پاسخگویی به سوالات شما در دسترس است. ما اینجا هستیم تا به هر نحوی که می توانیم به شما کمک کنیم و مشتاقانه منتظر خدمت به شما هستیم.

مشاوره تلفتی

پاسخگویی هر روز 10 الــی 20

021-91691154  09200546654
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید