اخبار سایت نئوباکس

سایت نئوباکس بطور موقت پرداخت از طریق پی زا را حذف کرد!

متن پیام مدیر سایت نئوباکس:

با توجه به مسائل پیش بینی نشده، از جمله موارد قانونی و تاخیر های مختلف، لازم بود که به طور موقت خرید از طریق Payza غیر فعال شود. لطفا توجه داشته باشید که هنوز هم می توانید از طریق Payza به طور منظم پول دریافت کنید.

متاسفانه در حال حاضر هیچ راهی برای حذف محدودیت های مربوط به شرایط خدمات ما، بند 5.1 وجود ندارد، اما ما در حال کار و بررسی این موارد هستیم.

ما گزینه های پرداخت جایگزین قابل اعتماد را ارزیابی می کنیم، اما لطفا در نظر داشته باشید که این چیزها نیاز به زمان دارند. هنگامی که ما به گزینه محکمی برسیم، به درستی آن را اعلام میکنیم.

ما برای هر گونه ناراحتی عذرخواهی میکنیم، اما حتی اگر Payza به حالت عادی باز نگردد و حذف شود، ما بهترین راه ممکن را برای خدمت به همه شما در نظر خواهیم گرفت.

ما این موضوع را در صورتی که هر خبر جدیدی دریافت کنیم به روز رسانی می کنیم.

پی نوشت 1:

خریدهایی را که کاربران نئوباکس از طریق حساب پی زا به سایت نئوباکس واریز میکردند، توسط سایت پی زا با تاخیر به حساب مدیران نئوباکس پرداخت شده است. به همین دلیل و البته با توجه به مشکلات قانونی بوجود آمده برای سایت پی زا مدیران نئوباکس تصمیم گرفتند بطور موقت خرید از طریق پی زا را حذف کنند.

به این معنی که شما تا اطلاع بعدی نمیتوانید از طریق پی زا، حساب نئوباکس خود را شارژ کنید.

پی نوشت 2:

همانطور که در متن منتشر شده توسط نئوباکس مشاهده کردید شما همچنان میتوانید بطور منظم درآمد های نئوباکس خود را به حساب پی زایتان واریز کنید، به بیان ساده شما از طریق پی زا فقط میتوانید از سایت نئوباکس پول برداشت کنید اما نمیتوانید به نئوباکس پول واریز کنید.

پی نوشت 3:

امیدواریم مدیران نئوباکس حساب پرفکت مانی یا وب مانی را جایگزین حساب پی زا قرار دهند، زیرا استفاده از این دو حساب برای کاربران ایرانی بسیار مطمئن تر خواهد بود.

 

 

برگشت به صفحه اصلی اخبار