ویژگی های جدید سایت فامیلی کلیکس
همانطور که میدانید در چند روز گذشته چند ویژگی جدید در FamilyClix اضافه شده است.

1. ویژگی اول بخش مزایده است که در مرحله بتا قرار دارد که از دکمه شناوری که با عنوان AUCTION ACTIVE! در سمت چپ محیط کاربری قابل مشاهد است در دسترس میباشد.

شما می توانید برای بسیاری از چیزهایی که در آنجا وجود دارد، مانند RR، اعتبارات، هدایای مستقیم پیشنهاد دهید و در مزایده شرکت کنید مزایده 30 تا 60 دقیقه طول خواهد کشید.

شما میتوانید با کلیک بر روی گزینه Take Over Bid یک پیشنهاد برای این مزایده بگذارید، قیمت هر پیشنهاد 0.10 دلار است و آخرین BIDDER آخرین مورد برنده خواهد شد.

بنابراین، اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید، میتوانید برای مثال 100 زیر مجموعه اجاره ای را فقط با 0.10 دلار خریداری کنید.

2. ویژگی دوم بازی Flip the coin یا همان شیر یا خط خودمان است – بازی بسیار ساده که در آن شما می توانید شانس خود را امتحان کنید.

در این بازی همیشه 50٪ شانس برنده شدن وجود دارد در حال حاضر برای بازی سکه و مزایده، می توانید فقط از مانده حساب خود استفاده کنید.

به زودی یک حساب تعادل اضافی برای این دو ویژگی اضافه میشود که در آن شما قادر به اضافه کردن بودجه به حساب مزایده یا بازی خواهید بود.

3. ویژگی سوم کلمه عبور ثانویه میباشد که شما می توانید رمز ثانوی خود را در تنظیمات شخصی خود تنظیم کنید.

این گزینه اختیاری است اما ویژگی امنیتی عالی برای حساب شما به شمار می آید.

کاربرانی که قبل از این رمز PIN را داشته باشند، با اختصاص دادن رمز ثانویه رمز PIN آنها حذف می شود و دیگر به آن نیازی ندارند.

پی نوشت 1 :

در بخش مزایده شما درصورت برنده شدن میتوانید بدون پرداخت هزینه ای مجددا آن را به مزایده بگذارید توجه داشته باشید که آخرین پیشنهاد برنده مزایده خواهد بود.بنابراین بهتر است در ثانیه های آخر پیشنهادتان را ثبت کنید.

پی نوشت 2 :

سایت فامیلی کلیکس با دو ادمین به نام های ماریا و خوان اداره میشود که با توجه به تغییراتی که همواره در سایت خود ایجاد میکنند میتوان این استنباط را داشت که این دو دید وسیعی به سایت خود دارند و این سایت حداقل برای مدت زیادی معتبر و پابرجا خواهد بود.

 

برگشت به صفحه اصلی اخبار