متد لایت کوین در فامیلی کلیکس

از دوم آذر نود و شش متد واریز و برداشت لایت کوین (LiteCoin) به سایت فامیلی کلیکس اضافه شد و شما میتوانید با ساخت کیف پول لایت کوین و قرار دادن آدرس آن در بخش تنظیمات سایت فامیلی کلیکس از این واحد پولی نیز استفاده کنید و به وسیله آن به فامیلی کلیکس پول واریز کنید و یا درآمدهایتان را از طریق لایت کوین برداشت کنید.

ارز لایت کوین مشابه با Bitcoin میباشد که از روی پلتفرم بیت کوین طراحی و راه اندازی شده است اما با برخی از تفاوت ها که در ادامه به آن اشاره شده است.

-کارمزد و هزينه ارسال هر نوع ارز Litecoin حدودا 0.09 دلار است، در حالی که در Bitcoin در حال حاضر این کارمزد حدود 5.00 دلار است.

-سرعت تأیید معامله نقش بسیار مهمی در سرعت گرفتن یک ارز دارد.

تأییدیه بیت کوین معمولا حدود 10 دقیقه طول می کشد و به طور مداوم با دوره هایی که به مدت 2.548 دقیقه می رسد افزایش می یابد.

شبکه Litecoin قادر به تأیید معاملات در سرعت بسیار سریع است.

دوره تأیید تراکنش های لایت کوین 2.5 دقیقه ثابت است. در واقع برای هر بلوک بیت کوین هر فردی که تأیید می شود، چهار بلوک لایت کوین برابر با همان اندازه تأیید می شوند.

ضمنا تا پایان ماه جاری (نوامبر) سایت فامیلی کلیکس برای تمام سپرده هایی که بوسیله لایت کوین انجام میشود پاداش 20 درصدی هدیه میدهد.!

بطور مثال اگر شما در ماه نوامبر از طریق لایت کوین 100 دلار در سایت فامیلی کلیکس سرمایه گذاری کنید در توازن خرید شما 120 دلار شارژ خواهد شد.

پی نوشت :

در کل این خبر میتواند نکته دیگری نیز داشته باشد آن هم چیزی جز رشد ارزش لایت کوین در آینده نزدیک نمیباشد.

در حال حاضر ارزش هر لایت کوین حدودا 80 دلار میباشد و پیش بینی میشود با افزایش تراکنش ها و معاملات لایت کوین ارزش آن بزودی رشد چشمگیری به خود داشته باشد.

 

برگشت به صفحه اصلی اخبار