درآمدزایی از بخش Games سایت نئوباکس
همانطور که میدانید از چندی پیش در هدر سایت نئوباکس یک گزینه جدید به اسم Games قرار گرفت که در ابتدای امر کاربران در این بخش فقط بصورت تفننی میتوانستد به بازی کردن بپردازند که هیچگونه جنبه درآمدی زایی در پی نداشت ولی بعد از گذشت چند هفته مدیران سایت پیامی را مبنی بر درآمدزا شدن این بخش را به کاربرانشان اعلام کردند.

متن پیام به نقل از ادمین سایت:

از همه شما سپاسگزارم برای تعهد خود در طول مدتی که این بخش در مرحله بتا قرار داشت که در حال حاضر به اتمام رسیده است.

هنگام کلیک کردن روی پیوند «بازیها» در هدر سایت، به یک صفحه که توضیح میدهد که چگونه  و چه مقدار میتوانید کسب درآمد کنید هدایت میشوید.

به یاد داشته باشید که مبلغ پاداش در هر زمانی تغییر می کند. این تغییر می تواند ساعت ها یا روزها ادامه داشته باشد و ما هم اکنون می توانیم برنامه های تبلیغاتی ویژه ای داشته باشیم.

ممکن است در چند روز اول چند گزینه را تنظیم کنیم.

از این بخش لذت ببرید!

 

توضیحات چکونگی انجام بازی ها به شرح ذیل میباشد.

 

1-حداقل زمان بازی باید 2 دقیقه باشد. شما می توانید کمتر بازی کنید، اما شما درآمدی دریافت نخواهید کرد.

  1. شما تا 250 جلسه بازی در هر 24 ساعت میتوانید انجام دهید. شما می توانید بیشتر از 250 بازی کنید، اما پس از عبور از حد معین، به شما دیگر اعتبار افزوده نخواهد شد.
  2. برای به دست آوردن اعتبار شما باید با برنده شدن یا باختن آن بازی را کامل کنید و روی «ادامه» یا «ارسال نمره» کلیک کنید.
  3. دکمه “Play Now” یک پیوند ایجاد می کند که به شما امکان می دهد 120 دقیقه بازی کنید و اعتبار کسب کنید. شما باید بعد از پایان 120 دقیقه مجدد به این صفحه بازگردید و دوباره روی دکمه Play Now کلیک کنید تا پس از گذراندن دوره، کسب درآمدتان ادامه یابد.
  4. بازی کردن بیش از حد بسیاری از بازی ها بدون آنکه در آنها برنده یا بازنده بشوید و / یا مسدود کردن تبلیغات و / یا تلاش برای تغییر اطلاعات مانند نمرات بالا (و غیره) منجر به حذف امتیاز کسب درآمد از بازی خواهد شد.
  5. هنگام بازی کردن بازی های چند نفره شما باید بعد از برنده شدن بر روی “I’m Ready Now!” کلیک کنید تا اعتبار و پاداش خود را دریافت کنید
  6. پاداش فورا به تعادل اصلی شما اضافه خواهد شد..
پی نوشت 1 :

ممکن است شما بعد از زدن گزینه Play Now با پیغامی مواجه شوید و نتوانید بازی را شروع کنید این پیام به این معنی است که در مرورگر شما از افزونه های بلاک کردن تبلیغات اسفتاده شده است و به دلیل اینکه بخش Games جنبه تبلیغاتی زیادی برای سایت نئوباکس دارد شما برای اینکه بتوانید در این بخش درآمدزایی کنید باید این گونه افزونه ها را از مرورگر خود پاک کنید.

پی نوشت 2 :

به نظر میرسد از آنجایی که نئوباکس سایت بسیار معتبری میباشد و این بخش را بصورت مستقل راه اندازی کرده است این بخش کاملا قابل اطمیان باشد و پرداخت پاداش بازی ها نیز بصورت فوری انجام میشود و نسبت به بخش آفرها متفاوت میباشد.

بنابراین اگر در انجام بازی ها مهارت کافی را بدست بیاورید میتوانید درآمد خوبی از این بخش بدست بیاورید.

 

برگشت به صفحه اصلی اخبار