انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
اتوماسیون

اتوماسیون های کلیک خودکار

اتوماسیون های آماده دستورات و مراحل آماده ای هستند که در نرم افزار کلیک خودکار اجرا میشوند، در این فایل ها با استفاده از امکانات نرم افزار کلیک خودکار، مراحل و دستورات خودکار سازی کلیک کردن بر روی تبلیغات سایت های کلیکی ایجاد شده است. اتوماسیون های آماده استفاده شما را از پکیج کلیک خودکار آسانتر خواهند کرد و با کمترین تنظیمات میتوانید از اتوماسیون های آماده بر روی سایت مورد نظر استفاده کنید.

ثبت سفارش

ویدیوی عملکرد نرم افزار

ویدیوی عملکرد نرم افزار در سایت نئوباکس و کلیک بوک

مراحل خرید اتوماسیون های کلیک خودکار 

در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت و دریافت کنید

1

ثبت نام

با ثبت نام در وب سایت به کلیکسوری بپیوندید

2

درخواست

در پنل کاربری فرم مربوط به سفارش خود را پر کنید 

3

پرداخت

از طریق درگاه بانکی هزینه سفارش را پرداخت کنید

4

دریافت

در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنید

در حال حاضر ما اتوماسیون تعدادی از سایت های کلیکی که دارای کاربران و تبلیغات زیادی هستند را آماده کرده ایم.
اتوماسیون کلیک بر روی تبلیغات سایت نئوباکس، کلیک بوک، کلیک استریا، یونی کلیک، عطی کلیکس و چند اتوماسیون دیگر برای دریافت در دسترس میباشد.
نکته: اتوماسیون های آماده به تنهایی قابل استفاده نمیباشند و در پکیج کلیک خودکار اجرا میشوند. شما با توجه به توضیحات جامع و کاملی که در پکیج کلیک خودکار وجود دارد، قادر خواهید بود اتوماسیون ها را ایجاد کنید اما با این حال اتوماسیون های آماده نیز برای راحتی خریداران در استفاده از پکیج  کلیک خودکار و ایجاد اتوماسیون های شخصی با استفاده از الگوهای آماده ارائه شده است.
اکثر سایت های کلیکی محیط و مراحل کلیک تبلیغات مشابهی دارند که شما میتوانید با داشتن یکی از این اتوماسیون ها آن را در سایت های مشابه دیگر نیز استفاده کنید، با این حال اگر به اتوماسیون خاصی نیاز دارید که از قبل توسط ما ایجاد نشده است میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین برای ایجاد و ساخت آن راهنمایی دریافت کنید و یا در صورت نیاز از طریق ایجاد یک تیکت در پنل کاربری تان ساخت آن را به ما بسپارید.

مشاوره قبل از خرید

فقط در صورتیکه برای خرید و استفاده از خدمات و محصولات کلیکسوری نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید در ساعات تعیین شده با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید. در عین حال برای پیگیری خرید و سفارشات خود نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید. علاوه بر آن چت آنلاین سایت نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی میباشد.

پشتیبانی تلفنی

تماس با ما:

092 00 54 66 54

7 روز هفته 10 تا 12 صبح - 16 تا 18 بعدازظهر

به این محصول نیاز داری؟ الان شروع کن!

ثبت سفارش
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات