انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

مدیریت ارزهای دیجیتال خود را با کیف پول فاست پی (FaucetPay) به سطح بالاتری ببرید! راهنمای کامل ما هر جنبه ای از این کیف پول نوآورانه را پوشش می دهد، از راه اندازی حساب شما تا ویژگی های امنیتی پیشرفته. یاد بگیرید که چگونه از رابط بصری فاست پی برای مدیریت کارآمد ارزهای دیجیتال خود، دسترسی به طیف گسترده ای از ابزارهای مالی و به حداکثر رساندن سود خود استفاده کنید. چه یک سرمایه گذار با تجربه باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، کیف پول فاست پی راه حل مناسبی برای هر کسی است که به دنبال ساده سازی مدیریت ارزهای دیجیتال خود است. راهنمای ما را بخوانید تا امروز شروع کنید و سفر ارز دیجیتال خود را به ارتفاعات جدید ببرید!

فاست پی چیست؟

فاست پی یک میکرو والت است، به این معنی که faucetpay برای جمع آوری ارز های دیجیتال مختلف به صورت قطره‌ای یا فاست (faucet) کاربرد دارد. البته والت فاست پی اجازه واریز ارز به داخل خودش را هم می‌دهد، ولی به دلیل امنیت پایین میکرو والت‌ها، به‌هیچ‌وجه پیشنهاد نمی‌کنیم که در میکرو والت‌ها ارز های خود را ذخیره کنید.

بهترین استفاده از این میکرو والت جمع آوری ارز های دیجیتال به صورت قطره ای در فاست پی می‌باشد تا زمانی که به حداقل میزان برداشت از این والت دست پیدا کنید و ارز های خود را به یک والت اصلی و معتبر مثل تراس والت برای هولد یا نقد کردن واریز کنید.

مزایای میکرو والت فاست پی

با توجه به اینکه فاست پی یک میکرو والت برای جمع آوری قطره‌ای ارز دیجیتال است، این والت بین سایت‌های فاست محبوبیت زیادی پیدا کرده است، که همین محبوبیت باعث شد، تمام سایت‌های فاست سیستم ارسال اتوماتیک ارز به والت فاست پی را فراهم کنند. یعنی زمانی که شما روی دکمه claim در یک سایت فاست کلیک کنید، اگر آدرس کیف پول فاست پی را وارد کرده باشید، شاهد خواهید بود که ارز مدنظر شما به صورت اتوماتیک به موجودی فاست پی شما اضافه می‌شود. چی بهتر از این؟

البته این میکرو والت مزایای دیگری هم دارد که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

 1. قابلیت کسب درآمد از خود فاست پی
 2. قابلیت تبدیل ارز ها مختلف به یکدیگر
 3. انجام معاملات خرید و فروش یا همان ترید کردن
 4. چت آنلاین با دیگر کاربران فاست پی
 5. بازی‌مختلف برای افزایش موجودی کیف پول (شرط‌بندی اصلا سمت این گزینه نروید)
 6. پشتیبانی از بیتکوین , اتریوم , دوج کوین , لایت کوین , تتر , ترون , دیجی بایت و ارز فیورا

توجه کنید که اینها بخشی از مزایای میکرو والت فاست پی است و به مرور زمان با استفاده از این والت می‌توانید به قابلیت های مخفی این والت آگاهی پیدا کنید.

حالا که با کیف پول فاست پی آشنا شدید، یک مرحله به جلو حرکت می‌کنیم تا قدم به قدم نحوه ثبت نام، واریز ، برداشت ، تبدیل ارز ها به یکدیگر و نکات مهم، این والت را یاد بگیرید و بتوانید به آسانی از آن استفاده کنید.

آموزش ثبت نام در faucetpay

ابتدا برای ثبت نام در این والت روی دکمه زیر با متن (ثبت نام) کلیک کنید تا به صورت مستقیم به فاست پی منتقل شوید.

بعد از کلیک روی دکمه بالا با صفحه‌ای همانند عکس زیر روبه‌رو می‌شوید، که در ادامه تک تک پخش های آن را یاد می‌گیرید.

سایت فاست پی
صفحه اصلی سایت فاست پی

در این صفحه برای ثبت نام باید روی دکمه آبی رنگ با متن (SING UP) کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام هدایت شوید.

بعد از ورود به صفحه ثبت نام، می‌توانید فرم ثبت نام را مشاهده کنید همانند تصویر زیر:

faucetpay
قرم ثبت نام کیف پول فاست پی

در ادامه هر بخشی که با عدد علامت گذاری شده است را توضیح می‌دهیم.

 1. Username : در این بخش باید یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید. (توجه: بعد از ثبت نام برای ورود به فاست پی به نام کاربری نیاز دارید پس آن را به خاطر بسپارید)
 2. Email Address : در این بخش شما باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا بعد از ثبت نام کد تایید به ایمیل شما ارسال شود.
 3. Email Address (Repeat) : در اینجا برای اینکه مطمئن شوید ایمیلی که در قسمت قبل وارد کرده‌اید درست است، باید یکبار دیگر در این بخش آن را وارد کنید.
 4. Password : شما باید برای اکانت فاست پی خود رمز عبور انتخال کنید که آن را در این بخش وارد کنید.
 5. Password (Repeat) : در اینجا مثل مرحله وارد کردن تکرار ایمیل، اینجا هم باید یکبار رمز خود را تکرار کنید تا مطمئن شوید رمز را درست وراد کرده‌اید.
 6. در این قسمت شما برای تایید اینکه ربات نیستید، باید روی مربع خالی سمت چپ کلیک کنید و با توجه به سوال عکس های مرتبط به آن را انتخاب کنید و در نهایت روی دکمه بررسی کلیک کنید. (مثال سوال: تصاویر که در آنها دوچرخه وجود دارد را انتخاب کنید)
 7. در نهایت وقتی تمام کادر های خالی را پر کردید و تیک گزینه من ربات نیستم را زدید، برای تکمیل ثبت نام روی دکمه آبی رنگ sing UP کلیک کنید.
 8. در نهایت بعد از انجام پروسه ثبت نام، یک ایمیل از سمت فاست پی به ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید ارسال می‌شود. برای فعالیت در کیف پول فاست پی به ایمیل خود بروید و روی لینک تایید عضویت کلیک کنید.

ایمیل و لینکی که باید روی آن کلیک کنید در تصویر زیر مشخص شده است:

faucetpay
ایمیل تایید ثبت نام

آموزش ورود به کیف پول فاست پی

بعد از کلیک روی لینک آبی ثبت نام تکمیل می‌شود و به صفحه ورود منتقل می‌شوید. همانند عکس زیر:

faucetpay
فرم ورود به فاست پی

حالا برای ورود به حساب فاست پی خود باید بخش های شماره گذاری شده را تکمیل کنید. در ادامه هر بخش را توضیح میدهیم:

 1. Username / Email Address : در این بخش نام کاربری یا ایمیل خود را که هنگام ثبت نام انتخاب کردید، وارد کنید.
 2. Password : در این قسمت باید رمز عبور حساب فاست پی خود را وارد کنید.
 3. در اینجا مانند مرحله ششم ثبت نام باید تیک گزینه من انسان هستم را بزنید.
 4. و درآخر برای ورود روی دکمه آبی رنگ Sing in کلیک کنید.

بعد از ورود به فاست پی صفحه زیر روبه‌رو می‌شوید:

faucetpay

برای تکمیل و افزایش امنیت حساب کاربری، شما باید مثل مرحله تایید ایمیل در هنگام ثبت نام، به ایمیل خود بروید و وارد ایمیلی که از سمت فاست پی به شما ارسال شده است شوید. سپس کد 6 رقمی موجود در آن ایمیل را در بخش “یک که در تصویر مشخص است” وارد کنید.

بعد از وارد کردن کد در بخش یک حالا باید روی دکمه آبی رنگ Login Me in کلیک کنید تا پروسه ورود نیز کامل شود.

تبریک، شما موفق شدید یک حساب فاست پی ایجاد کنید و وارد آن شوید! اما هنوز باید با بخش های مختلف آن آشنا شوید، پس همراه ما باشید.

آشنایی با بخش های مختلف فاست پی

شما بعد از تکمیل ثبت نام و ورود به فاست پی، به صفحه‌ای همانند تصویر زیر منتقل می‌شوید که به آن داشبورد گفته می‌شود:

faucetpay
داشبورد سایت فاست پی

شما در داشبورد خود می‌توانید میزان ارز هایی که در این کیف پول دارید را ببینید، و به بخش های مختف والت فاست پی دسترسی داشته باشید.

همانطور که می‌بینید دو بخش در تصویر بالا با کادر قرمز علامت گذاری شده‌اند که برای کار با فاست پی باید با آن ها آشنا شوید. در ادامه می‌توانید توضیحات هر بخش را مشاهده کنید:

بخش 1 : منوهای فاست پی

 1. Dashboard : این بخش همان داشبورد است که الآن در آن صفحه هستید. Earn : این قسمت به معنای کسب درآمد است که میتوانید با ورود به آن از بخش‌های مختلف کسب درآمد کنید. (اما به دلیل ایرانی بودن این امر ممکن نیست)
 2. Multiply BTC : با ورود به این قسمت می‌توانید با انجام بازی های مختلف ارز های خود را چند برابر کنید یا به طور کل آنهارا از دست بدهید. (شرط بندی)
 3. Trade : این قسمت برای ترید است که می‌توانید با ورود به زیرمنو Coin Swap در آن ارز های خود را به یکدیگر تبدیل کنید.
 4. Affiliate : افیفیلیت یا زیرمجموعه گیری، شما می‌توانید از این قسمت لینک معرف خود را کپی کنید و به دوستان خود معرفی کنید تا آنها در این والت ثبت نام کنند. با ثبت نام آنها با لینک شما در فاست پی، اگر ارزی کسب کنند مقداری از آن ارز به عنوان پاداش به مجودی شما اضافه می‌شود.
 5. Advertise : شما می‌توانید با ورود به این بخش، در فاست پی تبلیغات کنید.

بخش 1 : گزینه‌های مهم فاست پی

 1. Overview : این گزینه همان داشبورد شما است که با کلیک روی آن متوجه خواهید شد.
 2. Statistics : با ورود به این قسمت می‌توانید موجودی تمام ارزهای خود را مشاهده کنید.
 3. Linked Addresses : شما برای انتقال ارز های خود به والت دیگر یا نقد کردن آنها، باید به این قسمت وارد شوید و آدرس کیف پول هر ارز را وارد کنید و آن را ذخیره کنید تا در قسمت Withdraw بتوانید درخواست برداشت ارز مورد نظرتان را ثبت کنید.
 4. Deposit : می‌توانید با ورود به این قسمت آدرس کیف پول ارزهای خود را مشاهده کنید. این آدرس هارا باید در سایت‌هایی که در آن ها قصد فاست دارید وارد کنید تا بعد از فاست به صورت اتوماتیک ارز دیجیتال فاست شده به موجودی فاست پی شما اضافه شود.
 5. Withdraw : از این قسمت بعد از ثبت آدرس کیف پول خود در بخش Linked Addresses می‌توانید اقدام به برداشت ارزهایتان از فاست پی کنید و به کیف پول امن تری انتقال دهید.

در آخر باید بهتر است به این نکات توجه کنید:

همیشه ارزهای خود را به یک والت مطمئن مثل تراست والت منتقل کنید و از نگهداری آنها در میکرو والت‌هایی مثل فاست پی خودداری کنید.

میکرو والت‌ها نسبت به والت ها امنیت پایین‌تری دارند، پس همیشه از اطلاعات خود محافظت کنید.

و در آخر تجربه استفاده خود را از فاست پی در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

رفع مسئولیت

محتوای موجود در این نوشته یک توصیه برای تجارت نیست و صرفا بازگو کردن بخشی از آنچه هست که در این گستره وجود دارد، بازار ارزهای دیجتال و کسب و کارهای اینترنتی بسیار پیچیده بوده و شامل خطرات و ریسک‌های قابل توجهی هستند. شما باید شرایط و موقعیت خود را در نظر بگیرید و قبل از اینکه به این اطلاعات تکیه کنید ، مشاوره های لازم را از متخصصین این حوزه دریافت و آگاهی های لازم را کسب کرده باشید.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات